Про нас

Історична довідка

 

Медичний заклад   «Міська поліклініка імені 8 Марта» заснована   (підтверджено наказом райздороввідділу) 14.10.1943 року за юридичною адресою: м.Запоріжжя  вул. Степна, будинок 18. Постановою Міністрів  України РСР поліклініці було присвоєно звання КУ «Міська поліклініка імені 8 Марта» від 01.03.1944 року.

Перший головний лікар – Преображенський Олексій Васильович. Початкова робота  медичного закладу розміщувалася в житловому будинку, в трьох кабінетах. Вели прийом пацієнтів  три лікаря та  чотири медсестри, одна з них виконувала обов’язки старшої медичної сестри  – це Л.І. Тумарченко.

З 1947 року по 01.09.1948 року  очолив посаду головного лікаря поліклініки – Котиков А.С.

У вересні 1948 року  на посаду головного лікаря поліклініки була призначена  Ріта Львівна Любаліна, завдяки її піклуванню було  розпочато  і закінченно  будування  у 1961 році нового  двоповерхового  будинку по вул. Культурній, 123. У штаті поліклініки на той час  було   225 чоловік, функціонувало 75 кабінетів, у тому числі лікувальні та допоміжні.

З 1976  по 1980 роки   колектив  поліклініки очолила Жарких Людмила Іванівна, яка продовжила традиції Ріти Львівни.
За період з  1980 року   по 27.04.2001 року поліклініку очолювала Іванова Віра Петрівна.

З 01.04.2001 року  за рішенням Запорізької міської ради  юридична адреса закладу змінена на вул. Чумаченка, 21 ( після реорганізації Пологового будинку №7).

З 01.06.2001 року   в  КУ  «Міська поліклініка імені  8 Марта» на посаду головного лікаря був призначений молодий, енергійний,  ініціативний лікар  Літвінов Віталій Вікторович. Завдяки його керівництву на сьогоднішній день наш заклад  є одним  із найпотужніших лікувальних закладів міста Запоріжжя.

З 9 січня 2014 року за рішенням Запорізької міської ради  установа  КУ «Міська поліклініка імені 8 Марта» реорганізовано та перейменовано в Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги №6».

КНП «ЦПМСД №6» – це амбулаторно-поліклінічний заклад, який забезпечує висококваліфіковану лікувальну медичну допомогу на первинній ланці дорослого та дитячого населення  у Комунарському та Південному районі м. Запоріжжя. Тісно співпрацюємо із закладами вторинного та третинного рівня.

Фахівці закладу  знають, як допомогти  нашим пацієнтам  вирішити проблеми зі здоров’ям і повернути якість життя в найкоротші терміни! За роки сумлінної праці колектив пройшов нелегкий путь розвитку від першої радянської поліклініки до  висококваліфікованого    лікувального закладу.

На території   обслуговування  центром проживає населення чисельністю  131 947 чоловік, яких  обслуговують 9 амбулаторій ЗПСМ  та 4 амбулаторії дитячого населення.

На сьогоднішній день колектив  підприємства нараховує 415 штатних одиниць. З  них 121,75 штатних одиниць лікарських посад та 170,25 штатних одиниць фахівці з неповною вищою медичною освітою. Це згуртована команда працівників на чолі з директором, яка не зупиняється на досягнутому, кожен день удосконалює свої навики з лікувальної роботи та рівень надання висококваліфікованої первинної медичної допомоги пацієнтам.

Робота КНП «ЦПМСД №6» заснована на головних принципах:

  • Пацієнт – перш за все;
  • Сталий розвиток фахівців;
  • Прагнення до бездоганного сервісу;
  • Командний підхід.

Але,  це одночасно і колосальна відповідальність перед собою, колегами і земляками, які кожен день довіряють нашій  команді найдорожче – своє життя і здоров’я!

Наш сімейний лікар стане для вас кращим другом, який завжди буде готовий прийти на допомогу, дати пораду і підтримати в складній ситуації. Укладіть декларацію з лікарем КНП «ЦПМСД №6»  та переконайтеся в цьому самі.

Перейти до вмісту